Повернення та обмін товару

Ви маєте право повернути придбаний у нас товар належної якості або обміняти на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором та розміром. Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів кур’єрською службою - відлік 14 днів починається з дня отримання).

Повернення книжок та зошитів належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання, за умови, якщо книги не використовувалися і збережено їх товарний вигляд.

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 30 днів з моменту отримання.

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється лише за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектацію, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»" від 19.03.1994 року № 172.

Повернення та обмін товару

Згідно постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»" від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає. Повернення цієї категорії товару можливе тільки в тому випадку, якщо у продукції будуть виявлені виробничі недоліки, а саме:

  • Диск не запускається на більшості СD/DVD-програвачів;
  • Розпізнається як "Невідомий диск";
  • Є зависання треків під час прослуховування або зависання картинки, що не стосуються невеликого зависання, яке супроводжує перехід лазера з одного шару на інший під час перегляду двошарового диска;
  • Невідповідність звуку і зображення; Неповний комплект видання (наприклад, у 2-дисковому виданні обидва диски виявляться однаковими).